22 травня День Шерлока Холмса

22 травня проводиться День Шерлока Холмса. В цей день в 1859 народився відомий письменник, сер Артур Конан Дойл, який подарував світу образ одного з найзнаменитіших детективів.

Артур Конан Дойль — класик англійської та світової літератури. Динамічний сюжет, несподівана розв’язка — фірмовий стиль письменника. Ці герої назавжди полюбляться й нашим юним читачам.
Шерлок Холмс чи не найвідоміший літературний детектив світу. Понад сто років він залишається улюбленим слідчим для багатьох поколінь читачів. Дивовижні таємниці й карколомні повороти сюжетів, інтрига, що тримає у напруженні до самого фіналу — усе це робить «Пригоди Шерлока Холмса» такими популярними й цікавими.

У книзі "Спілка рудих" розповідається про те, як неперевершений Шерлок Холмс разом зі своїм вірним другом доктором Ватсоном блискуче розкриває черговий злочин, використовуючи знаменитий дедуктивний метод, який допомагає йому розплутувати найзагадковіші історії. 
Книга яскрава тим, що автор небайдужий у відношенні як до долі героїв, так і читачів. У класичних детективах таке зустрінеш нечасто. Переконані: твори Артура Конан Дойля приваблюють кожне нове покоління читачів перевагою сили розуму, духу, прагненням перемоги правди, справедливості й добра.
Книга «Спілка рудих» сподобається юним читачам.

Коментарі